Proje Pazarlama ve Satış

Proje Pazarlama

Proje Pazarlama ;İnşaat sektöründe doğru sonuçları elde etmek için pazarlama planınızdaki tercihlerinizin de doğru olması gerekir. Günümüzde bir ürünün nasıl satılacağı konusunda herkesin farklı bir fikri olsa da, elde edilen sonuçlara baktığımızda kimileri satış rakamlarından memnunken, büyük bir çoğunluk ise satışlardan şikayetçidir.

Birbirinden farklı yüzlerce pazarlama planı yapabilirsiniz. Ama içlerinden size en iyi sonucu sağlayacak pazarlama planının hangisi olduğuna karar vermek uzmanlık gerektirir.

İbrahim Demir, inşaat projeleri pazarlama ve satışında uzmanlaşmış bir gruptur. İbrahim Demir’in uzun yıllara dayanan deneyimlerinden faydalanarak, en doğru pazarlama kararlarıyla yüzlerce fikir arasından ideal tercihleri yapıp, projenizi başarıya taşıyabilirsiniz.

Sözleşme ve Diğer Tüm Satış Dokümanları

Proje Firması eğer isterse aşağıda görülen tüm dokümanları Avukatlarımız hazırladıktan sonra ajansımız tarafından kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde hazırlanmaktadır.

– Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmeleri, Teknik Şartname ve Mahal Listesi, Vaziyet ve Kat Planları, – Ön Bilgilendirme Formu, – Çek – Senet Tabloları, Muvafakatnameler ve Vekaletnameler, – Konuk Bilgi Formları, Fiyat – Opsiyon Listeleri ve Kaparo Belgeleri, – Kredi Hesaplama Tabloları, Banka Kredi Evrakları yer alır.

Satış Ekibinin Kurulması

Satış Ofisi kurulmadan en uygun kişinin en iyi pozisyon için bulunması, projenin geleceğini belirleyen yegane şeylerin başında gelir.

Ofis Asistanı, Satış Uzmanları, Satış Yöneticileri ve Satış Müdürü seçiminde Türkiye’ nin en İK firmaları ile çözüm ortağı olarak çalışmaktayız.

( Kariyer.net BusinessLinkedin vb)

Doğru kişi bize milyonlar kazandırırken yanlış kişinin yanlış pozisyonda çalışması projeyi uçurama götürür.

Satış Ekibinin Eğitimi

Satış Ekibinin aynı dili konuşarak daha senkron bir şekilde hareket etmesi başarıya çok daha hızlı gidilmesini sağlar. Bunun içinde belli periyodlar ile her pozisyon için farklı bir eğitim programı uygulanır.

Satış Ekibinin Üretkenlik ve Tutunma süreçleri kontrol edilerek çıkan raporlara göre bireysel motivasyon, eğitimsel destek sağlanır.

Proje Pazarlama Satış
Proje Satış ve Pazarlama

Sonuç

Sonuç olarak siz en iyi bildiğiniz iş olan Müteahhitliğinizi yaparken Satış ve Pazarlamayı Bize bırakın. Satış Personelinin Maaş, Sigorta giderleri, pazarlama için harcanacak tüm masrafları biz yapalım.

Özellikle İstanbul Kadıköy’ de Satış Ofislerini kurduğumuz ve başarılı şekilde satışlarını tamamladığımız projeleri dinlemek, bizimle tanışmak ve bir kahvemizi içmek için sizi ofisimize bekliyoruz.

Siz de yapmaya başladığınız ve ya bitirdiğiniz bir projeniz var ve proje pazarlama ekibi kurmak istiyorsanız aşağıdaki formu lütfen doldurun.