Bağdat Caddesi Emlak Ofisleri

Bağdat Caddesi Emlakçıları

Bağdat Caddesi Emlak Ofisleri kimlerdir ? bu yazımızda caddede hizmet veren şirketlerin isimlerini görebilirsiniz.

Remax Joker

Remax Cadde

Remax Sonuç

Keller Williams Cadde

Coldwell Banker Trio

Aktüel Gayrimenkul

İzak Hason

Çetinkaya Gayrimenkul

Çevik Emlak

Dilge Emlak

Mega Emlak

D&C Gayrimenkul

Cadde Divan Gayrimenkul

Kaçmaz Emlak 

Ulaşmak istediğiniz firmanın üzerine basmanız o firma ile ilgili web sitesine sizi yönlendirecektir.

Bağdat Caddesi Emlak Ofisleri
Bağdat Caddesi Emlak 

 

Bağdat Caddesi Emlakçıları yukarıdakilerle sınırlı değil. Özellikle 2013 yılından sonra hızlanan kentsel dönüşüm çalışmalarıyla bölgede bir çok bağdat caddesi gayrimenkul danışmanlık şirketi yer almıştır. Bu ofislerde çalışan yüzlerce cadde emlakçısı, Bağdat caddesi emlak piyasası ve bağdat caddesi emlak fiyatları hakkında çalışmalar yaparak bölgede oluşan konut stoğunu çok kısa bir sürede eritmişlerdir.

Bağdat Caddesinde fiyatlar çok değişken bir hal almıştır. Pandemiden önce ve sonra fiyatlarda %30 a yakın artış olmuş buna rağmen bağdat caddesi emlakçıları konut bulmakta zorlanmaya başlamıştır. Yeni inşaatlar, faizlerin artması ve arz talep dengesinin değişmesi ile yapımlarını yavaşlatmıştır.

Sizde Bağdat caddesinde Satılık Ev ‘niz var ve fiyatını belirlemek istiyorsanız EV FİYATI NASIL BELİRLENİR ?  yazımızı okuyabilir ve yaklaşık bir fiyat belirleyebilirsiniz. Ama bağdat caddesinde gayrimenkul danışmanı ile çalışmak ve evinizi kısa sürede satmak veya kiralamak için bizi arayabilirsiniz.

Remax Joker İbrahim Demir 

 

Bağdat Caddesi ve civarında yapılan yeni projeler, 2. el konutlar, işyerleri, mağazalar ve dükkanlar hakkında bilgi almak yada Satılık, Kiralık veya Devren bir arayışınız varsa bize ulaşın, biz sizin için aradığınız yeri bulalım.

Bağdat Caddesi Emlak Ofisleri içerisinde en profesyonel kadroya sahip olan ofisimizde, sizleri her zaman bir kahve içemeye bekleriz.

 

İbrahim Demir